Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Serum do zabiegów BB Glow/Glam

( ilość produktów: 2 )

W kategorii Serum BB Glam Glow znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki BB Glam Glow, wykorzystywane w medycynie estetycznej do rozświetlania skóry i maskowania niedoskonałości. Oferujemy różne odcienie, a także pojedyncze ampułki i zestawy. Serum BB Glow jest niezbędnikiem przy wykonywaniu zabiegów estetycznych, takich jak mezoterapia mikroigłowa. Zabieg BB Glow ma na celu odmłodzenie i wygładzenie skóry, likwidację przebarwień i innych niedoskonałości. W naszej ofercie znajdziesz także dermapeny, które są często stosowane razem z serum BB Glow. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Serum BB Glam Glow to światowej sławy serum, wykorzystywane w medycynie estetycznej, przede wszystkim w celu rozświetlania skóry oraz maskowania niedoskonałości. W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki BB Glam Glow w różnych odcieniach. Oferujemy zarówno pojedyncze ampułki, jak i zestawy. Zapoznaj się z asortymentem sklepu i wybierz to, czego potrzebujesz.

Profesjonalne serum do zabiegów BB Glow

BB Glow to jeden z najnowszych zabiegów medycyny estetycznej. Jego zadaniem jest rozjaśnienie skóry, likwidacja przebarwień i niedoskonałości. Zabieg ma na celu doprowadzić do odmłodzenia i wygładzenia skóry z bezpieczną mezoterapią mikroigłową. Przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, którym zależy na nawilżeniu skóry, wygładzeniu czy wyrównaniu kolorytu.

Serum do zabiegu BB Glow to niezbędnik przy wykonywaniu usługi. Dzięki któremu bezpośrednio po zabiegu można zobaczyć pierwsze efekty. Zmniejsza się widoczność przebarwień, spowodowanych trądzikiem, fotostarzeniem czy promieniami słonecznymi.

Dermapeny wraz z serum z pigmentem BB Glow stosowane są między innymi w przypadku: skóry odwodnionej i matowej, nierównomiernego kolorytu, plam posłonecznych i starczych, cieni pod oczami, widocznych niedoskonałości. Zabieg zapewnia szybkie efekty w postaci rozjaśnienia przebarwień, wygładzenia i ujednolicenia kolorytu skóry, a także odżywienia naskórka poprzez stymulację naturalnych procesów regeneracyjnych.

Jak wygląda zabieg BB Glow?

Zabieg BB Glow przebiega z wykorzystaniem urządzeń do mezoterapii mikroigłowej, które powodują na skórze mikronakłucia, zwiększając jej przepuszczalność. Jednocześnie stosuje się serum do zabiegu BB Glow. Dzięki powstałym w skórze mikronakłuciom preparat łatwiej wnika w dolne warstwy naskórka, sprzyjając trwałej pigmentacji skóry. Uzyskanie równego kolorytu stanowi stopniowy proces, a dla pełnych efektów konieczne jest przeprowadzenie ok. 3-4 zabiegów. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a po jego wykonaniu, nie jest potrzebna rekonwalescencja.

Sprawdź inne kategorie w naszym sklepie

Dermapeny

Dermarollery

Igły/Moduły do mezoterapii

Urządzenia do mezoterapii

Ampułki, koncentraty i koktajle do mezoterapii

Preparaty na zakończenie zabiegu mezoterapii

Linia produktów do mezoterapii Bioevolution meso

pixel