Urządzenia fryzjerskie

( ilość produktów: 88 )

Profesjonalny salon fryzjerski składa się z kilku kluczowych czynników: doświadczonych i wyspecjalizowanych fryzjerów, doskonałej lokalizacji, nowoczesnego wystroju wnętrza oraz urządzeń fryzjerskich najwyższej jakości.

Urządzenia fryzjerskie w BEAUTY DIRECT | Tylko najwyższa jakość

Począwszy od urządzeń fryzjerskich najbardziej podstawowych, takich jak maszynki do włosów czy suszarki do włosów, poprzez sprzęty typu lokówki, karbownice, golarki, aż po urządzenia specjalistyczne – klimazony i infrazony – wszystko to powinno znaleźć się w naszym salonie fryzjerskim.

Każde z urządzeń stosowane jest na innym etapie pracy nad fryzurą. Maszynki i golarki wykonują podstawowe zadania – skracając długość włosów. Lokówki, karbownice i suszarki modelują kształt fryzury.

Infrazony to urządzenia, które znacznie skracają czas przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych i chemicznych na włosach, takich jak farbowanie, rozjaśnianie czy trwała ondulacja. Niezbędnym urządzeniem w każdym renomowanym salonie jest również klimazon, który ma wszechstronne zastosowanie, podobnie jak infrazon, obejmujące między innymi trwałą ondulację, barwienie, suszenie, prostowanie i rozjaśnianie włosów .

Sprawdź nasze inne kategorie w tym dziale

Fotele fryzjerskie dla dzieci

Fotele i myjnie fryzjerskie

Fotele Barberskie

Konsole fryzjerskie

Recepcje fryzjerskie

Hokery barowe

Sofy i fotele do poczekalni

Sauny i infrazony fryzjerskie

Suszarki fryzjerskie

Kosmetyki fryzjerskie

Maszynki fryzjerskie

Marka
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1720 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Firma pracuje szybko. Można być pewnym, że produkt będzie oryginalny i bez uszkodzeń
2024-05-01
polecam
pixel