Fotele spa

( ilość produktów: 18 )

Fotele Spa – wygodne , stylowe rozwiązanie

Zadbanie o zdrowie stóp to ważna kwestia, dlatego przeprowadza się zabiegi pedicure. W przypadku standardowej pielęgnacji stóp i paznokci, można umówić się na pedicure kosmetyczny w praktycznie każdym salonie urody. Jednak w sytuacji, gdy pojawiają się bardziej poważne problemy z stopami, takie jak wrastające paznokcie czy odciski, klienci często poszukują specjalistów - podologów. To oni potrafią zdiagnozować i wyeliminować przyczyny dolegliwości oraz ocenić, czy zabieg można przeprowadzić bez konsultacji lekarskiej.

Aby zapewnić odpowiednie wyposażenie gabinetu pedicure czy miejsca pracy podologa, konieczne jest rozeznanie w zakresie nowoczesnych urządzeń i mebli dedykowanych do gabinetów kosmetycznych. Sklep BEAUTY DIRECT oferuje szeroki wybór wygodnych foteli spa, które nie tylko ułatwią pracę pedikiurzystce, ale także zapewnią klientom relaks. Niektóre fotele spa posiadają praktyczne szuflady ukryte pod siedziskiem, w których można umieścić misę lub przenośny brodzik do pedicure. Inne modele zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wystarczającej przestrzeni na małym podwyższeniu, gdzie można umieścić brodzik.

Fotele spa | Komfortowo spędzony czas w salonie kosmetycznym 

Wizyta w salonie kosmetycznym to nie tylko chwila pielęgnacji i upiększania, ale także okazja do oderwania się od codziennego pośpiechu i relaksu. Wyjątkowo miękkie i komfortowe fotele spa pedicureodgrywają kluczową rolę w zapewnieniu klientom przyjemnego doświadczenia. Specjalnie profilowane siedziska i oparcia tych foteli już od pierwszych chwil po zajęciu miejsca pozwalają gościom salonu poczuć się zrelaksowanymi. Dzięki kształtowi fotela można wygodnie wyprostować kręgosłup i usiąść w najwygodniejszej pozycji. Położenie głowy na podgłówku redukuje napięcie w okolicach szyi, a podłokietniki pozwalają na odprężenie rąk. W takich warunkach zabieg pedicure staje się czystą przyjemnością.

Stworzenie jak najbardziej komfortowych warunków nabiera szczególnego znaczenia w gabinetach podologicznych, gdzie często trafiają osoby cierpiące z powodu bólu lub dyskomfortu związanego z konkretnymi dolegliwościami. W takich sytuacjach zanurzenie stóp w ciepłej wodzie i delikatny masaż fotela mogą pomóc klientom zrelaksować się i przygotować do zabiegu, łagodząc stres i napięcie. Dokładnie w tym celu powstały fotele spa

Fotele spa i funkcja relaksującego masażu

Fotele spa powinny być wygodne dla wszystkich klientów, tworząc przyjemną atmosferę już od momentu zajęcia miejsca. Popularne modele tych foteli często wyposażone są w funkcję masażu stóp, a niektóre posiadają również wbudowaną opcję masażu całego ciała. W niektórych bardziej zaawansowanych wersjach foteli znajduje się nawet port USB, co pozwala klientom na ładowanie swojego tabletu lub telefonu podczas pedicure. Stworzenie przyjaznej atmosfery w trakcie zabiegu sprzyja dobrej komunikacji, co jest istotne, aby pedikiurzystka lub podolog mogli skutecznie reagować w przypadku pojawienia się problemów lub dolegliwości podczas zabiegu.

Fotele spa wyposażone w brodziki z funkcją masażu stóp są bardzo atrakcyjne dla klientów i ułatwiają pracę osobom wykonującym zabiegi, ponieważ odpowiednio przygotowują skórę stóp do dalszych specjalistycznych działań podologicznych. Warto rozważyć zakup fotela z zainstalowaną spustową pompą wody w brodziku, co znacznie skraca czas przygotowania urządzenia do obsługi kolejnego klienta i odciąża personel.

Fotele spa a higiena w twoim studiu urody

W każdym gabinecie kosmetycznym należy przestrzegać najwyższych standardów czystości. To oznacza, że wszystkie narzędzia muszą być dokładnie odkażone, podobnie jak powierzchnie mebli, z którymi klient ma kontakt. Po każdym użyciu niezbędne jest również zdezynfekowanie fotela do pedicure oraz urządzeń używanych w trakcie zabiegu, włącznie z pilotem do regulacji fotela i uruchamianiem masażu. Fotele przeznaczone do gabinetów pedicure są zazwyczaj wykonane z materiałów łatwych do czyszczenia, odporne na kontakt z różnymi substancjami. Ich obicia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są miłe w dotyku, co przyczynia się do komfortu klienta. Niemniej jednak, zaleca się stosowanie specjalnych pokrowców na fotele spa, które nie tylko chronią meble przed zabrudzeniem, ale również pomagają utrzymać wyższy poziom higieny i minimalizują ryzyko przenoszenia chorób. Brodzik używany podczas zabiegu również wymaga regularnej dezynfekcji, choć stosowanie jednorazowych wkładów lub folii może znacząco ułatwić utrzymanie podstawowej higieny.

Inne kategorie z menu meble kosmetyczne – sprawdź koniecznie

Biurka kosmetyczne

Fotele kosmetyczne

Fotele spa

Leżanki kosmetyczne

Stoliki i szafki kosmetyczne

Taborety kosmetyczne i krzesła

Marka
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 1621 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-17
Jak zawsze wszystko w należytym porządku
2024-02-06
Pełen profesjonalizm
pixel