Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Destylarki do wody

( ilość produktów: 2 )

Oferujemy urządzenia destylacyjne do wody, które skutecznie ją dezynfekują i przygotowują do użycia. Idealne dla praktyk lekarskich, gabinetów stomatologicznych oraz salonów piękności. Destylarki w sklepie BEAUTY DIRECT różnią się pojemnością i efektywnością destylacji, co pozwala dobrać model do indywidualnych potrzeb. Nasze destylatory wodne zapewniają niezawodny dostęp do czystej wody, niezbędnej w procedurach medycznych i kosmetycznych.

Oferujemy urządzenia destylacyjne do wody, które skutecznie ją dezynfekują i przygotowują do użycia. Są one idealne dla praktyk lekarskich, gabinetów stomatologicznych oraz salonów piękności. Dostępne w ofercie sklepu BEAUTY DIRECT destylarki różnią się pojemnością i efektywnością destylacji, co pozwala każdemu dobrać model dopasowany do indywidualnych wymagań. Urządzenia te to jednak nie jedyna metoda przygotowania miejsca pracy do obsługi klientów i pacjentów.

Destylacja wody – na czym polega

Sterylizacja wody to metoda eliminowania wszelkich mikroorganizmów, w tym tych w stanie aktywnym i formie przetrwalników, które są potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Destylacja wody z kolei usuwa z niej nie tylko zanieczyszczenia, ale również minerały i różne związki chemiczne. Ten proces wymaga zagotowania wody do stanu pary, a następnie jej kondensacji przez ochłodzenie, co daje czystą wodę gotową do użycia. W środowisku laboratoryjnym wykorzystuje się do tego specjalistyczne aparatury, jednak nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie urządzeń domowych, które efektywnie destylują wodę.

W ofercie hurtowni BEAUTY DIRECT znajdują się destylatory wodne, które są doskonałym rozwiązaniem dla placówek medycznych i salonów piękności, zapewniając niezawodny dostęp do destylowanej wody niezbędnej do obsługi autoklawów, unitów dentystycznych czy innych urządzeń wykorzystywanych w procedurach medycznych.

Destylarka wody – zasada działania

Destylacja wody to dobrze znana i szeroko stosowana metoda oczyszczania, która jest efektywna w eliminowaniu bakterii i wirusów. Podczas tego procesu, woda wprowadzana do urządzenia jest grzana do wrzenia, co powoduje jej przemianę w parę wodną. Para ta, przekierowywana do chłodnicy, jest oczyszczana z wszelkich zanieczyszczeń i kondensowana w wyniku ochłodzenia, co pozwala na uzyskanie czystej, destylowanej wody.

W naszym asortymencie znajdują się proste w użyciu destylatory wodne, które są wyposażone w systemy chłodzenia wykorzystujące powietrze i nie wymagają podłączenia do zewnętrznych źródeł wody. Dzięki kilkulitrowym zbiornikom na surową wodę i oddzielnym pojemnikom na wodę destylowaną, użytkownicy mogą cieszyć się ciągłym dostępem do destylowanej wody. Te kompaktowe urządzenia idealnie wpasowują się nawet w ograniczone przestrzenie, nie zajmując wiele miejsca. Ich wydajność i prędkość destylacji można dostosować do specyficznych wymagań użytkownika i charakteru świadczonych usług lub produktów. Destylatory i demineralizatory są również przydatne w domach do przygotowania wody do żelazka lub urządzeń nawilżających powietrze.

Czym kierować się przy zakupie destylarki do wody

Przy wyborze destylatorów wody, kluczowe jest zwrócenie uwagi na jakość materiałów użytych do produkcji poszczególnych elementów urządzenia oraz to, czy jest ono wyposażone w system ochrony przed nadmiernym nagrzewaniem. Ważna jest również trwałość konstrukcji i rozmiary całego sprzętu. Wydajność destylarki, określana jako ilość wody destylowanej na godzinę, jest jednym z najważniejszych parametrów technicznych. Urządzenia marki Lafomed dostępne w naszej ofercie mogą destylować około jednego litra wody na godzinę.

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko destylarki i demineralizatory do wody, ale i redestylatory, które są przeznaczone do jeszcze dokładniejszego oczyszczania wody przez dwukrotną destylację. Są one niezbędne w laboratoriach, gdzie wymagana jest woda o najwyższej możliwej czystości, spełniająca rygorystyczne standardy.

Beauty Direct to sklep, który oferuje destylatory wodne od Lafomed, producenta specjalizującego się w tworzeniu sprzętu sterylizacyjnego i dezynfekującego. Produkty dostępne w sklepie są zgodne z rygorystycznymi standardami jakości oraz medycznymi dyrektywami, które obowiązują w sektorze.

Sprawdź inne kategorie produktów do dezynfekcji i sterylizacji dla salonów kosmetycznych

Akcesoria do dezynfekcji i sterylizacji

Generatory ozonu

Maseczki jednorazowe

Myjki ultradźwiękowe

Płyny do dezynfekcji rąk

Pojemniki na odpady medyczne

Pojemniki do dezynfekcji

Preparaty Barbicide

Preparaty Medilab

Rękawiczki jednorazowe

Sterylizatory kulkowe i sterylizatory UV-C

Torebki i rękawy do sterylizacji

Żele do dezynfekcji rąk

Dozowniki do dezynfekcji

Destylarki do wody

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1756 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Pełen profesjonalizm, błyskawiczna przesyłka , bardzo dobry kontakt i doradztwo. Polecam
2024-07-07
Super
pixel