Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Torebki do sterylizacji

( ilość produktów: 4 )

Odkryj naszą szeroką ofertę torebek do sterylizacji w Beauty Direct. Nasze pakiety do sterylizacji gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo, niezbędne w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym. Dzięki nim, proces sterylizacji staje się prostszy i bardziej efektywny. Wybieraj spośród różnych rozmiarów i typów, dostosowanych do Twoich potrzeb. Zapewnij sobie i swoim klientom pełne bezpieczeństwo dzięki naszym sprawdzonym produktom.

Sterylizacja to kluczowy proces stosowany w gabinetach medycznych, kosmetycznych i innych miejscach, gdzie higiena jest priorytetem. Podczas tego procesu możliwe jest efektywne eliminowanie wszelkich mikroorganizmów, w tym ich form przetrwalnikowych. Aby skutecznie zniszczyć mikroorganizmy na powierzchni narzędzi, konieczne jest ich umieszczenie w specjalnym urządzeniu sterylizacyjnym, jakim jest autoklaw. Narzędzia te muszą być umieszczone w autoklawie w specjalnych torebkach sterylizacyjnych, co umożliwia ich bezpieczną i skuteczną sterylizację.

Torebki do sterylizacji – do czego służą?

Nasze torebki do sterylizacji są skuteczne w eliminowaniu bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów, jednocześnie zapewniając ochronę przed bezpośrednim dotykiem po wyjęciu przedmiotów z urządzenia. Z tego względu narzędzia są pakowane w torebki przed umieszczeniem ich w autoklawie, co umożliwia ich bezpieczne przechowywanie przez określony czas po sterylizacji.

Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością, ułatwiając pakowanie narzędzi w pakiety dzięki zastosowaniu specjalnej taśmy samoprzylepnej, co eliminuje konieczność użycia zgrzewarki do szczelnego zamknięcia pakietu.

Dodatkowo, torebki do autoklawu są wyposażone w specjalny wskaźnik, który potwierdza prawidłowy przebieg procesu usuwania mikroorganizmów. Nasze rękawy umożliwiają również sterylizację przy użyciu pary wodnej.

Woreczki do sterylizacji narzędzi kosmetycznych są przejrzyste, co umożliwia łatwe sprawdzenie ich zawartości bez konieczności otwierania, co zapewnia utrzymanie sterylności przez dłuższy czas. W naszej ofercie znajdziesz głównie lekko niebieskie torebki sterylizacyjne, które również pozwalają na wizualne sprawdzenie zawartości.

Rękawy do sterylizacji – wyjątkowa jakość wykonania

Sterylizacja jest procesem obowiązkowym, wynikającym z wymogów Sanepidu oraz przepisów BHP. W związku z tym, do jej przeprowadzenia można używać wyłącznie torebek spełniających określone normy. W naszej ofercie znajdują się torebki do sterylizacji narzędzi, które są zgodne z parametrami akceptowanymi przez Unię Europejską. Rękawy do autoklawu produkowane są z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje pełną szczelność i efektywność w usuwaniu mikroorganizmów. Precyzyjna sterylizacja jest kluczowa dla bezpieczeństwa procedur medycznych. Narzędzia i przyrządy używane wielokrotnie, które mają kontakt z krwią czy innymi płynami ciała, muszą być dokładnie czyszczone.

Nasze torebki sterylizacyjne są uszczelnione na wszystkich krawędziach poza jedną, wykorzystując wysokiej jakości materiał i technologię umożliwiającą stabilne połączenie krawędzi. Worki do autoklawów są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co eliminuje ryzyko ich przerwania podczas pakowania czy wyjmowania sterylizowanych narzędzi. Ważne jest, że torebki te często zawierają ostre instrumenty, jak cążki czy nożyczki, które są przedmiotami wielokrotnego użytku i mają kontakt z płynami ustrojowymi. Nasze samoprzylepne torebki są zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo i utrzymać szczelność nawet przy ostrym wyposażeniu. Dzięki temu proces sterylizacji jest zarówno bezpieczny, jak i efektywny.

Pakiety do sterylizacji – gdzie się sprawdzą

Pakiety do sterylizacji przy użyciu gorącego powietrza i pary wodnej są niezastąpione w gabinetach, gdzie wykorzystuje się narzędzia, zwłaszcza metalowe, używane wielokrotnie. Dzięki sterylizacji możliwe jest bezpieczne ponowne użycie tych narzędzi u wielu klientów i pacjentów, eliminując wszelkie mikroorganizmy.

Pakiety sterylizacyjne są stosowane wszędzie tam, gdzie używa się autoklawów, których obecność w większości gabinetów jest wymogiem prawnym. Worki do sterylizacji znajdują zastosowanie m.in. w:

  • gabinetach kosmetycznych 
  • przychodniach,
  • gabinetach weterynaryjnych,
  • gabinetach odnowy biologicznej,
  • gabinetach stomatologicznych.

Jednak pakiety do sterylizacji mogą być używane także w innych miejscach, nieuregulowanych przepisami. Sterylizacja jest kluczowa dla utrzymania bezpieczeństwa i czystości, szczególnie w obliczu ryzyka zakażeń różnego rodzaju wirusami. Sterylizacja w autoklawie jest znacznie bardziej efektywna niż dezynfekcja, którą również przeprowadza się w wymienionych miejscach.

Sprawdź inne kategorie produktów do dezynfekcji i sterylizacji dla salonów kosmetycznych

Autoklawy medyczne

Akcesoria do dezynfekcji i sterylizacji

Generatory ozonu

Maseczki jednorazowe

Myjki ultradźwiękowe

Płyny do dezynfekcji rąk

Pojemniki na odpady medyczne

Pojemniki do dezynfekcji

Preparaty Barbicide

Preparaty Medilab

Rękawiczki jednorazowe

Sterylizatory kulkowe i sterylizatory UV-C

Torebki i rękawy do sterylizacji

Żele do dezynfekcji rąk

Dozowniki do dezynfekcji

Destylarki do wody

Zgrzewarki do rękawów

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1754 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
Świetny sklep! Bardzo polecam!
2024-07-07
Super
pixel