O firmie

Hurtownia Kosmetyczna - Sprzęt Kosmetyczny i Kosmetyki w Hurtowych Cenach

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zaopatrzenia salonów kosmetycznych, ośrodków SPA, specjalistycznych gabinetów odmładzających. Na rynku kosmetycznym działamy od 2007 roku.

Prowadzimy szkolenia w zakresie przedłużania oraz artystycznego zdobienia paznokci na produktach amerykańskiej firmy Ibd, szkolenia z manicure hybrydowego Ibd, szkolenia z przedłużania rzęs, kursy i doszkalania z 3 rodzajów makijażu permanentnego (metodą cienia, piórkową, oraz makijażu paramedycznego)

Prowadzimy również szkolenia z obsługi sprzętu kosmetycznego i medycznego dostępnego na naszej stronie i nie tylko. Kursy prowadzimy osobiście lub przez wynajęta przez nas firme. Przy kursach kilkudniowych z makijażu permanentnego w cenę są wliczone noclegi w hotelu.

Wspólpracujemy tylko z najlepszymi szkoleniowcami.

W zaprezentowanej ofercie znajdziecie Państwo zaopatrzenie w każdej dziedzinie kosmetyki łącznie z wyposażeniem w profesjonalny sprzęt kosmetyczny i medyczny. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i satysfakcję ze współpracy z nami, do której serdecznie zapraszamy stylistów, firmy handlowe i szkoleniowe, salony, gabinety oraz hurtownie kosmetyczne.Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy do współpracy

Zespół BEAUTY-DIRECT.PL, Hurtownia Kosmetyczna

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1561 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-08
wsz ok, polecam
2023-12-02
Polecam, szybka wysyłka.
pixel