Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Linia kosmetyków Bioevolution do mezoterapii mikroigłowej

( ilość produktów: 13 )

Kategoria Mezoterapia mikroigłowa zawiera produkty i urządzenia dedykowane do tego skutecznego zabiegu kosmetycznego. W ofercie znajdują się koktajle i preparaty do mezoterapii z linii Bioevolution MESO, które umożliwiają regenerację uszkodzonych komórek i stymulację tkanki do produkcji kolagenu. Preparaty te są niezbędne podczas terapii przeciwzmarszczkowej, liftingu, usuwania blizn, przebarwień, redukcji rozstępów, nawilżania i odżywiania skóry. W kategorii dostępne są również dermapeny, dermarollery, igły i moduły do mezoterapii, urządzenia do mezoterapii, ampułki, koncentraty, maski, kremy i inne produkty do mezoterapii.

Mezoterapia mikroigłowa – o co w tym chodzi?

Mezoterapia mikroigłowa to popularny i bardzo skuteczny zabieg kosmetyczny, który umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych głęboko do warstwy skóry właściwej. Dzięki temu skoncentrowane substancje zawarte w kosmetykach błyskawicznie regenerują uszkodzone komórki i stymulują tkanki do produkcji kolagenu.

Linia kosmetyków do mezoterapii mikroigłowej Bioevolution MESO

Koktajle i preparaty do mezoterapii dostępne w linii Bioevolution MESO to produkty o różnorodnym działaniu: do zabiegów pod oczy, na skórę twarzy oraz ciało. Oferujemy preparaty do mezoterapii mikroigłowej niezbędne podczas terapii przeciwzmarszczkowej, liftingu, usuwania blizn, przebarwień, redukcji rozstępów, nawilżania i odżywiania skóry a także preparaty do ujędrniania i uelastyczniania włókien kolagenowych. Można je stosować również w zabiegach mezoterapii bezigłowej

Sprawdź inne kategorie w naszym sklepie

Dermapeny

Dermarollery

Igły/Moduły do mezoterapii

Urządzenia do mezoterapii

Ampułki, koncentraty i koktajle do mezoterapii

Preparaty na zakończenie zabiegu mezoterapii

Linia produktów do mezoterapii Bioevolution meso

pixel