Mezoterapia mikroigłowa

( ilość produktów: 194 )

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej wykonywane są w profesjonalnych gabinetach lekarskich lub kosmetycznych. Popularność tego typu zabiegu bierze się z wysokiej skuteczności, połączonej z dużym bezpieczeństwem przeprowadzania usług. Do efektywnego wykonania czynności niezbędne są profesjonalne urządzenia do mezoterapii oraz kosmetyki, które pomogą utrzymać dobrą kondycję skóry.

Czym jest mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda poprawy jakości, a dokładniej rewitalizacji skóry, która ma na celu zwiększenie jej naturalnych właściwości regeneracyjnych. W trakcie zabiegu wykorzystuje się derma peny do mezoterapii, rollery czy wysokiej jakości preparaty kosmetyczne, mające wspomóc zabieg i zapewnić lepsze efekty. Dzięki unikalnej technologii, podczas zabiegu dostarczane są do skóry ważne składniki odżywcze. Mikronakłucia pozwalają na dostarczenie skórze substancji odżywiających z pominięciem bariery naskórka. Specjalne igły powodują powstanie tysięcy mikrokanalików, które pozostają otwarte przez krótki czas i to przez nie wprowadzane są odżywki.

Zabieg wpływa na poprawę jędrności i kolorytu skóry. Pomaga zredukować zmarszczki i wymodelować kontur twarzy. Mezoterapia ma na celu ograniczenie produkcji sebum i rozświetlenie skóry. Dodatkowo minimalne mikrourazy, które powstają podczas zabiegu, stymulują komórki skóry do zwiększenia intensywności procesów regeneracyjnych.

Co jest potrzebne do mezoterapii igłowej?

Do skutecznego wykonania zabiegu mezoterapii igłowej potrzebne będą odpowiednie produkty do mezoterapii. W pielęgnacji skóry wykorzystuje się między innymi derma rollery. Każdy specjalista, wykonujący zabieg, powinien mieć również pod ręką niezbędne igły i moduły do mezoterapii. Jest to niezbędne wyposażenie kosmetyczne, w które trzeba zainwestować w celu wykonania efektywnych zabiegów na skórze.

Oprócz wysokiej jakości urządzeń w naszym sklepie znajdziesz także profesjonalne kosmetyki do skóry. Ich celem jest nawilżenie skóry po zabiegu oraz zapewnienie jej odpowiedniej ochrony.

Marka
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1557 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-11
Szybko i sprawnie
2023-11-10
Towar zgodny z opisem, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam zakupy w tym sklepie.
pixel