Pigmenty do makijażu permanentnego Bioevolution Qline Pro

( ilość produktów: 75 )

Pigmenty Bioevolution Qline Pro do makijażu permanentnego - monodose 0.7ml – Wysoka Jakość dla Profesjonalistów

Nowa seria pigmentów BioEvolution QLINE PRO oferuje długotrwały efekt makijażu, prostotę aplikacji, stabilność koloru na skórze oraz gwarancję bezpieczeństwa. Pigmenty BioEvolution są bezpieczne dla zdrowia i nie powodują reakcji alergicznych. Są one wytwarzane zgodnie z unijnym rozporządzeniem REACH 2020/2081, które dotyczy między innymi zawartości metali ciężkich i innych zanieczyszczeń w barwnikach używanych do tatuaży i makijażu permanentnego.

Pojedyncza dawka 0,7 ml barwnika do makijażu permanentnego BioEvolution wystarcza do wykonania kompletnego zabiegu. Opakowanie typu MONODOSE zapewnia najwyższy standard higieny, ponieważ każdy zabieg wykorzystuje sterylny barwnik.

Pigmenty do makijażu permanentnego Bioevolution Qline Pro 5ml – barwnik w tradycyjnej butelce z nakrętką- tylko w Beauty Direct

Seria pigmentów BioEvolution QLINE PRO do makijażu permanentnego jest wynikiem wieloletnich badań nad zachowaniem pigmentów w skórze. Dzięki szczegółowym badaniom nad składem barwników, typami pigmentów oraz strukturą ludzkiej skóry, opracowano specjalną formułę. Pozwala ona na efektywne osadzenie ponad 90% pigmentów zawartych w barwniku już podczas pierwszej aplikacji, co znacząco redukuje potrzebę przeprowadzania zabiegów korekcyjnych.

Pigmenty Bioevolution QLINE PRO wykazują doskonałą przyczepność na takich obszarach jak brwi i powieki. Osiągają one również imponujące rezultaty przy pigmentacji czerwieni wargowej ust, która uznawana jest za jedną z bardziej wymagających części ciała do pigmentacji. Po pierwszym zabiegu, usta nabierają intensywnej czerwieni, doskonale kryjącej naturalny kolor warg.

Bezpieczeństwo - Pigmenty Bioevolution

Stosowanie barwników do makijażu permanentnego QLINE PRO daje wyraziste, żywe barwy i naturalnie wyglądające efekty. Są one produkowane zgodnie z unijnym rozporządzeniem REACH 2020/2081, które dotyczy m.in. zawartości metali ciężkich i innych zanieczyszczeń w barwnikach do tatuażu i makijażu permanentnego. Wszystkie pigmenty Bioevolution są w pełni bezpieczne do stosowania przez profesjonalistów - każdy pigment posaida własną karty charakterystyki - znajdziesz je w formacie załącznika na każdym produkcie Bioevolution Qline Pro

Sprawdż nasze pozostałe kategorie z działu Makijaż Permanentny:

Akcerosia do makijażu permanentnego

Kartridże i igły do makijażu permanentnego

Pigmenty do makijażu permanentnego Bioevolution Qline Pro

Pigmenty do microbladingu brwi Bioevolution Qline Pro Microblading

Pigmenty do makijażu permanentnego Biotouch

Piórka do microbladingu

Urządzenia do makijażu permanentnego 

Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1631 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-10
Dobrze wszystko
2024-02-04
Wszystko w porządku.
pixel